ماه عسل کجا برويم؟ مکان‌هاي رمانتيک و عاشقانه دنيا را مي‌شناسيد؟ چمدان خود را ببنديد و با مجله دلتا همراه شويد.


ماه-عسل-زوج-ها


 


مکان‌هاي عاشقانه دنيا را مي‌شناسيد؟ يک ماه عسل رمانتيک و رؤيايي مخصوص زوج‌هاي جوان! انتخاب با شما است.


سفر هميشه يکي از لذت‌بخش‌ترين و هيجان‌انگيز‌ترين قسمت‌هاي زندگي است؛ به خصوص اگر يک ماه عسل رمانتيک در راه باشد. درواقع زوج‌هاي جوان و حتي ساير افراد مي‌توانند يک نقطه  مناسب و خوش آب و هوا را براي گذراندن تعطيلات يا يک سفر رمانتيک با شخصي  که عاشقش هستند، انتخاب کنند و مدتي با هم خوش بگذرانند.


اگر شما هم دل‌تان مي‌خواهد جادوي عشق را در سفر به مکان‌هاي رمانتيک مناسب براي زوج‌ها تجربه کنيد، با مجله دلتا همراه شويد.


گردشگري زوج ها


ماه عسل کجا برويم؟


 بهترين جاهاي ديدني و رمانتيک براي زوج‌هاي جوان کجاها هستند؟ جاذبه‌هاي آنها چيست؟ با ما همراه باشيد.


سانتوريني-يونان


سانتوريني در يونان


جزيره سانتوريني Santorini، يکي از بهترين  مقاصد سفر براي زوج‌هاي جوان به شمار مي‌رود و يک مکان رمانتيک براي  گذراندن يک ماه عسل زيبا و خاطره‌انگيز است.


خانه‌هاي سفيد روي صخره‌ها با بام‌هاي آبي‌  رنگي که رو به درياي اژه دارند، منظره‌هاي خارق‌العاده و رمانتيکي خلق  مي‌کنند. جزيره سانتوريني Santorini يک مکان زيبا و رؤيايي براي زوج‌هايي  است که در جستجوي هماهنگي با طبيعت، تماشاي معماري منحصر‌به‌فرد و تجربه  آرامش مطلق هستند.


جاذبه-هاي-گردشگري-تايلند


تايلند ؛ پايتخت عشق


به پايتخت زيباي عشق خوش آمديد!


معمولا بهترين سفرهاي ماه عسل در آسياي  جنوب شرقي اتفاق مي‌افتند و اين منطقه يکي از شناخته‌شده‌ترين بخش‌هاي جهان  براي سفر عاشقانه و رمانتيک به شمار مي‌رود.


اصلا کشور تايلند را مي‌توان به عنوان پايتخت عشق نام‌گذاري کرد. اين کشور با سواحل بسيار زيبا و فضاي منحصر‌به‌فردي که  دارد، تنها کشور جهان است که مي‌تواند چنين ويژگي‌هاي خارق‌العاده‌اي را به  بازديدکنندگان و به خصوص زوج‌هاي جوان ارائه کند.


اندونزي


جادوي آسياي جنوب شرقي اينجا است!


کشور اندونزي از بيش از 13 هزار جزيره  تشکيل شده است که هر کدام جاذبه‌هاي متفاوتي دارند. اين کشور اقيانوس هند  را از يک طرف و اقيانوس آرام را از طرفي ديگر به هم متصل مي‌سازد.


بالي Bali در اندونزي، يکي از پر  بازديدترين نقاط اين کشور است و با سواحل خارق‌العاده‌اش يکي از بهترين  نقاط جهان براي سفر زوج‌هاي عاشق و گذراندن ايام ماه عسل به شمار مي‌رود.


گردشگري-مراکش


فز در مراکش ؛ آفتاب عاشقانه لب بام


شايد با خودتان بگوييد که چه کسي به آفريقا  و آن هم براي ماه عسل سفر مي‌کند! بايد به شما بگوييم که قاره آفريقا  جذابيت ويژه و خارق‌العاده‌اي دارد که قاره‌هاي ديگر به سختي قادر هستند با  آن رقابت کنند.


در شهر زيباي فز Fez در مراکش مي‌توانيد از  تماشاي يک طلوع آفتاب عاشقانه لذت ببريد. اين شهر فضاي تازه و حيرت‌انگيزي  دارد که آن را به يکي از بهترين مقاصد گردشگري براي زوج‌هاي جوان تبديل  مي‌کند.


شهر فز Fez در مراکش، بيشتر معماري قديمي و  ديوار‌ها را حفظ کرده است و همين ويژگي‌ها باعث مي‌شود از پر بازديدترين  شهرهاي قاره آفريقا محسوب شود.


گردشگري-آفريقا


آفريقاي جنوبي


اگر شما و عشق زندگي‌تان عاشق ماجراجويي  هستيد، کشور آفريقاي جنوبي يک مقصد گردشگري مناسب براي‌تان محسوب مي‌شود.  اين کشور يک مکان منحصر‌به‌فرد و غير قابل وصف است که مي‌توانيد در آن  جادوي قاره آفريقا را به همراه شهرهاي مدرن و پر از امنيت تجربه کنيد.


اگر اهل هيجان و ماجراجويي هستيد، به شما  قول مي‌دهيم سفر به آفريقاي جنوبي يکي از خاطره‌انگيز‌ترين سفرهاي عاشقانه و  يکي از بهترين تجربيات گردشگري شما خواهد بود.


جاذبه-هاي-توريستي-دبي


دبي


اينجا همه چيز درهم و زيبا است! يک فضاي لاکچري در انتظار شما است.


تجمل، صحرا، مسجدها و بناهاي شرقي، ترکيبي  که زوج‌هاي عاشق را از سرتاسر جهان به خود جذب مي‌کند؛ به ويژه زوج‌هايي که  قدرت خريد بالايي دارند، مي‌توانند در دبي مانند پرنسس و شاهزاده از سفر  خود لذت ببرند.


پرو-و-جاذبه-گردشگري


پرو ؛ شهر گمشده عاشقان


کشور اينکاها تا ابد يکي از بهترين مقاصد گردشگري براي زوج‌هاي عاشق خواهد بود.


اگر شما يک زوج شکمو و خوش‌خوراک هستيد،  غذاهاي خوشمزه‌اي را مي‌توانيد در ليما Lima، پايتخت کشور پرو پيدا  کنيد.جادوي صحرايي در شهر‌هايي مانند ايکا Ica يا نازکا Nazca و البته ماچو  پيچو Machu Picchu جواهري که بر تاج درخشان اين کشور مي‌درخشد، سفر  فوق‌العاده خاطره‌انگيزي را براي شما خواهد ساخت.


شهر گمشده امپراطوري اينکا يک مکان  ايده‌ئال براي وقت گذراني به همراه عشق زندگي‌تان است. شما مي‌توانيد همراه  با يکديگر در اين شهر جادويي پياده‌روي کنيد و يک خاطره عاشقانه و  دل‌انگيز را بسازيد.


جاذبه-هاي-گردشگري-ايسلند


ايسلند ؛ شهر عشق آتشين


اين کشور کشف‌نشده به يکي از محبوب‌ترين مقاصد گردشگري جهان تبديل شده است.


آتشفشان‌ها، شهرهاي بسيار کوچک و نقطه  فوق‌العاده‌اي به اسم درياچه آبي از مهم‌ترين جذابيت‌هاي ايسلند هستند. اگر  اهل ريسک هستيد و دل‌تان مي‌خواهد به يکي از منحصر‌به‌فردترين کشورهاي  جهان سفر کنيد و شعله‌هاي عشق‌تان ماندگارتر شود؛ به ايسلند سفر کنيد و از  بودن در هر گوشه اين کشور زيبا لذت ببريد.


آرژانتين-و-گردشگري


بوينس آيرس در آرژانتين


بوينس آيرس Buenos Aires يک شهر باشکوه است که شهر تانگو، شهر زوج‌هاي عاشق و شهر غذاهاي خوش‌طعم خوانده مي‌شود.


با سفر به اين شهر، به خودتان اجازه دهيد  که توسط جادوي ال کامينيتو El Caminito مبهوت شويد؛ در لا بوکا La Boca قدم  بزنيد؛ از پوئرتو مادرو Puerto Madero بازديد کنيد و از جذابيت يکي از  بهترين و زيباترين شهرهاي آمريکاي لاتين لذت ببريد. اين شهر يک نقطه مناسب  براي سفر و گردش ماه عسل است.


شهر-کارتاخنا


کارتاخنا در کلمبيا


شما مي‌توانيد زير نور خورشيد داغ کارائيب،  در شهر تاريخي بازمانده از دوره استعماري که با ديوار احاطه شده است و  خانه‌هاي رنگارنگ با بالکن‌هاي زيبايي که دارد، باشکوه‌تر عاشق شويد.


شهر کارتاخنا Cartagena همه چيز دارد؛  سواحل خارق‌العاده کارائيبي، هتل‌هاي مدرن و شهر محصور بسيار زيبا که  مي‌تواند مناسب عشق شما باشد و يک سفر خاطره‌انگيز و عاشقانه را براي‌تان  رقم بزند.


اين شهر بدون شک يکي از بهترين مقاصد  گردشگري براي زوج‌هاي جوان است. با سفر به کلمبيا و به ويژه شهر کارتاخنا  Cartagena عاشق اين نقطه رمانتيک خواهيد شد.


چرا هنوز در خانه نشسته‌ايد؟ اين مکان‌هاي ديدني و هيجان‌انگيز منتظر شما هستند؛ عجله کنيد.


 


همچنين بخوانيد:


سفر ترسناک نيست 


جاهاي ديدني قبرس؛ قصه‌هاي جزيره